Sme slovenskými priekopníkmi európskeho štandardu automatických brán

 

Nekompromisná kvalita, ojedinelý prístup k zákazníkovi a absolútne transparentné podmienky. Výnimočné hodnoty spoločnosti Baneko napĺňa už druhá generácia rodiny zakladateľa.

 

• História rodinnej firmy Baneko siaha do roku 1993. Jej zakladateľ Milan Baroš ako jeden z prvých na Slovensku začal dodávať a montovať garážové brány v spolupráci s renomovanými európskymi dodávateľmi. Odvtedy máme viac ako 2 500 spokojných zákazníkov medzi majiteľmi rodinných domov či stavebných firiem. Produkty vysokej kvality a sofistikované know-how však považujeme len za samozrejmý základ.

 

• Náš ojedinelý prístup k zákazníkovi zahŕňa neprekonateľné poradenstvo a stavebnú pripravenosť v cene projektu, rýchlosť dodávky a servisu a tiež transparentné vypracovanie cenovej ponuky, ktoré vylučuje nečakané navyšovanie ceny zákazky. Máme riešenie pre akýkoľvek otvor a každú garážovú bránu vyrábame v našej prevádzke na mieru, pričom výber farebného odtieňa nespoplatňujeme.

 

• Precíznosť, transparentnosť a spoľahlivosť si naši zákazníci cenia rovnako ako stabilitu spoločnosti a vysokú odbornosť našich pracovníkov, ktorí tvoria náš tím od roku 1998 a svoju kvalifikáciu nadobudli priamo u našich zahraničných dodávateľov.

• Kvalitu našej práce a produktov dokumentuje nielen ich dlhoročná spoľahlivá prevádzka, ale aj príslušné certifikáty, revízne správy a úradné skúšky. Naše dodávky a servis sa vyznačujú nadštandardnou rýchlosťou, pretože v každom okamihu máme k dispozícii 90 % komponentov používaných pri výrobe elektronických brán.

 

Našimi hlavnými dodávateľmi sú renomované spoločnosti Entrematic (so značkami Ditec a Dynaco) a Beninca. Entrematic Belgium je lídrom na trhu systémov pre automatizáciu vstupných brán. Vysoká kvalita, neustále inovácie a kompletný sortiment umožňujú uspokojiť akúkoľvek požiadavku – od jednoduchej domovej brány po integrované systémy komerčných komplexov a priemyselných budov. Produkty so značkou Ditec prinášajú riešenia pre súkromné rezidencie, logistické či nákupné centrá, ale aj priemyselné objekty alebo zdravotnícke zariadenia. Značku Dynaco zasa založil v roku 1987 Benoit Coenraets, ktorý vynašiel flexibilnú rolovaciu bránu. Odvtedy priniesla jeho spoločnosť niekoľko revolučných noviniek, prešla významnými zmenami a pod krídlami Entrematic sa stala významným hráčom nielen na európskom, ale aj americkom a ázijskom trhu.

 

• Talianska spoločnosť Beninca patrí k svetovým lídrom v oblasti výroby pohonov. Na trhu pôsobí od roku 1976, svoje produkty vyváža do viac ako 70 krajín a my sme jej partnerom a autorizovaným predajcom pre slovenský trh od roku 2010.

 

• Baneko však ponúka vynikajúci záručný a pozáručný servis aj v prípade iných značiek (FAAC, Nice, Came, Hörmann, GfA, Sommer a ďalších – odporúčame konzultáciu vopred). Od roku 2005 patrí do portfólia našich služieb aj zámočnícka výroba brán, bránok a plotov, tesniace límce, nakladacie vyrovnávacie mostíky, požiarne uzávery, protiprievanové clony, personálne dvere v dizajne brány a rôzne doplnky podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.