Čas na rolovaciu garážovú bránu | Baneko
Sledujte nás:  Facebook

Čas na rolovaciu garážovú bránu

Rolovacie priemyselné garážové brány sa všeobecne vyznačujú vysokou technickou spoľahlivosťou, s čím priamo súvisí aj ich dlhá životnosť. Jedným z významných atribútov, vďaka ktorým sú tieto typy brán také obľúbené, je aj ich univerzálne použitie. Priemyselné rolovacie garážové brány možno namontovať v nových aj existujúcich budovách a priestoroch podľa potreby z vonkajšej alebo vnútornej strany miestnosti.

Kedy vyberať rolovaciu bránu?
Výhodou rolovacej brány je hlavne spôsob jej otvárania v podobe rolovania. Rolovacie brány sa nemusia otvárať do priestoru a tak sú ideálnym riešením v prípade, že vám takýto priestor na otváranie chýba. Priemyselné rolovacie garážové brány dodávame v štandardných farebných odtieňoch pozink, červená, antracit, šedá a zelená. V prípade, že uvažujete nad inou farbou, odporúčame vám predchádzajúcu konzultáciu, avšak aj takéto riešenie je v zásade možné.

Ak máte záujem alebo rozmýšľate o riešení v podobe priemyselnej rolovacej garážovej brány, radi vám poradíme, prípadne vám môžeme pripraviť nezáväznú cenovú ponuku. 

Kontaktujte nás

© 2023 Baneko - všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA