o firme | Baneko
Sledujte nás:  Facebook

Kto sme?

Sme rodinná firma, ktorá je na trhu už viac ako 30 rokov. S tým idú ruka v ruke bohaté skúsenosti v oblasti automatizácie garážových brán a celkovo pohonov ako takých. Naša práca je komplexná, zložená z viacerých kľúčových prvkov, ktoré sú dôležitou súčasťou toho čo robíme. Hodnota, ktorú sa snažíme odovzdať je aby ste vy, milí naši zákazníci boli spokojní s produktami a nebáli sa nás osloviť v dôsledku poruchy, výmeny či poradenstva. Naše skúsenosti nás naučili, že nie je ťažké bránu namontovať a spustiť. Je dôležité sa o bránu starať a poznať postupy pri neželaných komplikáciách (sneh, výpadok elektrickej energie a podobne). Snažíme sa vám vždy vyjsť v ústrety a servis vykonať do 24h. od zavolania (platí pre naších zmlúvnych zákazníkov). 
Pracujeme s produktami, v ktoré veríme a máme dlhodobo odskúšané. Poznáme prípadne problémy a vieme rýchlo zareagovať. Za našu snahu sme sa stali výhradným predajcom talianských automatických systémov značky Beninca, s ktorými spolupracujeme. Preto u nás nájdete všetko pre vaše brány a príslušenstvo k nim. Od diaľkových ovládaní, koľajníc, motorov, elektroniky, externých prijímačov, až po samotné brány, rampy, montáž, záručný a pozáručný servis a tiež obhliadky a revízne správy. Garážové brány dovážame (nevyrábame) od nášich kvalitných poľskych dodávateľov ako je Wisniowski, Gros a ďalej montujeme a poskytujeme už spomínaný servis.

 

Prečo si vybrať nás?

  1. Myslíme na bezpečnosť:  naša firma kladie dôraz na bezpečnosť všetkých našich produktov a snaží sa minimalizovať riziká spojené s používaním automatických bránových systémov. To znamená, že dodržiavame všetky bezpečnostné štandardy a normy a pravidelne testujeme a monitorovať produkty, aby sme zabezpečili ich bezchybnú funkčnosť.
  2. Sme spoľahliví: Naša firma má vysokú úroveň spoľahlivosti a dôveryhodnosti. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na to, že bránové systémy budú fungovať bez problémov a že sme im k dispozícii v prípade akýchkoľvek problémov alebo porúch.
  3. Kvalita: Pracujeme s kvalitnými produktami. V náš personal je vysoko kvalifikovaný, a schopný poskytnúť vám odborné poradenstvo a pomoc.
  4. Inovácia: sme otvorení novým technológiám a inováciám, ktoré by mohli zlepšiť produkty a služby.
  5. Zodpovednosť: Sme zodpovední a etickí vo svojich obchodných praktikách. Dodržiavame všetky právne a etické normy a máme jasnú a transparentnú politiku pre svojich zamestnancov, zákazníkov a dodávateľov.
  6. Tradícia a skúsenosti: zakladateľom značky bol v roku 1993 Milan Baroš. Bol jeden z prvých na Slovensku, ktorý začal dodávať a montovať garážové brány v spolupráci s renomovanými európskymi dodávateľmi. 
  7. Made in EU: brány, ktoré dodávame a pohony, ktoré montujeme sú vyrobené v Európe.
  8. Výhradní dovozcovia: naša firma Baneko získala výhradne právo dodávať a predávať automatické systémy pre slovenský trh od talianskej spoločnosti Beninca.

Baneko však ponúka vynikajúci záručný a pozáručný servis aj v prípade iných značiek (FAAC, Nice, Came, Hörmann, GfA, Sommer a ďalších – odporúčame konzultáciu vopred). Od roku 2005 patrí do portfólia našich služieb aj zámočnícka výroba brán, bránok a plotov, tesniace límce, nakladacie vyrovnávacie mostíky, požiarne uzávery, protiprievanové clony, personálne dvere v dizajne brány a rôzne doplnky podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Vieme, že keď v priemysle nastane porucha brány je to pre firmu veľký problém. Preto garantujeme 24 hodinový servis pre naše brány a pohony.

 

Certifikát

 

Certifikát
© 2024 Baneko - všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA