Pohony | Baneko
Sledujte nás:  Facebook

Pohony

Našim hlavným dodávateľom pohonov je talianská spoločnosť Beninca. Taktiež spolupracujeme s renomovanými spoločnostiami ako je Dynaco-Ditec, Somati System či GLG porte industriali.

Ponúkame pohony pre:

Entrematic Belgium

  • je lídrom na trhu systémov pre automatizáciu vstupných brán. Vysoká kvalita, neustále inovácie a kompletný sortiment umožňujú uspokojiť akúkoľvek požiadavku – od jednoduchej domovej brány po integrované systémy komerčných komplexov a priemyselných budov. Pod Entrematic patria značky ako Dynaco, Albany, Amarr, Crawford.

Dynaco

  • v našej firme spolupracujeme so značkou Dynaco v oblasti rýchlobežných fóliových brán.
  • produkty so značkou Dynaco prinášajú riešenia pre súkromné rezidencie, logistické či nákupné centrá, ale aj priemyselné objekty alebo zdravotnícke zariadenia. Značku Dynaco založil v roku 1987 Benoit Coenraets, ktorý vynašiel flexibilnú rolovaciu bránu. Odvtedy priniesla jeho spoločnosť niekoľko revolučných noviniek, prešla významnými zmenami a pod krídlami Entrematic sa stala významným hráčom nielen na európskom, ale aj americkom a ázijskom trhu.

Beninca

  • Talianska spoločnosť Beninca patrí k svetovým lídrom v oblasti výroby pohonov. Na trhu pôsobí od roku 1976, svoje produkty vyváža do viac ako 70 krajín a my sme jej partnerom a autorizovaným predajcom pre slovenský trh od roku 2010. Pre objednávku motorov alebo iného príslušenstva nás prosím neváhajte kontaktovať telefonicky či mailom.

GLG porte industriali

  • naším najnovším partnerom je talianská spoločnosť GLG porte industriali. GLG ako výrobca priemyselných brán, stavebných komponentov a súvisiacej údržby funguje už od roku 1983. Ich skúsenosti a zručnosť rokmi narástli na vysokú technologickú úroveň. Spoločnosť je dobre etablovaná a uznávaná veľkými medzinárodnými výrobcami a maloobchodníkmi v B2B sektore a neustále rastie vďaka novým produktom, ktoré sa pridávajú do sortimentu.
  • spoločnosť GLG porte industriali je naším partnerom v oblasti rýchlobežných fóliových brán, lamelových clon či nakladacej techniky.

Poskytujeme pohony pre krídlové brány, pohony pre posuvné brány, pohony pre garážové dvere a priemyselné brány, pohony pre cestné závory či pohony pre parkovacie stĺpiky.

V ponuke máme aj riadiace jednotky a ostatné príslušenstvo.

Pohony pre brány

Pohony pre brány

© 2023 Baneko - všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA