Pohony | Baneko
Sledujte nás:  Facebook

Našimi hlavnými dodávateľmi pohonov sú renomované spoločnosti Entrematic a Beninca.

Ponúkame pohony pre:

Entrematic Belgium je lídrom na trhu systémov pre automatizáciu vstupných brán. Vysoká kvalita, neustále inovácie a kompletný sortiment umožňujú uspokojiť akúkoľvek požiadavku – od jednoduchej domovej brány po integrované systémy komerčných komplexov a priemyselných budov.

Produkty so značkou Ditec prinášajú riešenia pre súkromné rezidencie, logistické či nákupné centrá, ale aj priemyselné objekty alebo zdravotnícke zariadenia. Značku Dynaco zasa založil v roku 1987 Benoit Coenraets, ktorý vynašiel flexibilnú rolovaciu bránu. Odvtedy priniesla jeho spoločnosť niekoľko revolučných noviniek, prešla významnými zmenami a pod krídlami Entrematic sa stala významným hráčom nielen na európskom, ale aj americkom a ázijskom trhu.

 Talianska spoločnosť Beninca patrí k svetovým lídrom v oblasti výroby pohonov. Na trhu pôsobí od roku 1976, svoje produkty vyváža do viac ako 70 krajín a my sme jej partnerom a autorizovaným predajcom pre slovenský trh od roku 2010. Pre objednávku motorov alebo iného príslušenstva nás prosím neváhajte kontaktovať telefonicky či mailom.

Poskytujeme pohony pre krídlové brány, pohony pre posuvné brány, pohony pre garážové dvere a priemyselné brány, pohony pre cestné závory či pohony pre parkovacie stĺpiky.

V ponuke máme aj riadiace jednotky a ostatné príslušenstvo.

Pohony pre brány

Pohony pre brány

© 2022 Baneko - všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA