Rýchlobežné brány | Baneko
Sledujte nás:  Facebook

Rýchlobežné fóliové brány

Úspora energieúspora energieZnižovanie spotreby energie vďaka izolačným vlastnostiam a rýchlemu návinu plachty. Tým zabraňujú únikom tepla
SamoopraviteľnosťSamoopraviteľnosťIde o automatický proces kde sa po kolízií plachta po jednom cykle vráti naspäť do vodiacich koľajníc
RýchlosťRýchlosť Otváranie rýchlobežnej brány sa pohybuje od 0,8 m/sec až po 2,2 m/sec. Rýchlosť zatvárania brány je okolo 0,8 m/sec.

 

Rýchlobežné fóliové brány sú vhodné pre použitie do interiéru aj exteriéru, predovšetkým používaním s vysokou intenzitou dopravy ako sú:

 • logistické podniky – letiská, prekladiská, veľkosklady, veľkoobchody,
 • chemické a farmaceutické podniky, strojárenské podniky
 • prevádzky vyžadujúce veľké nároky na hygienu a (alebo) časté čistenie – potravinársky priemysel
 • umývacie linky dopravných prostriedkov,
 • prevádzkam vyžadujúcim udržanie mikroklimatickej prevádzky – chladiarenské a mraziarenské prevádzky

Aké sú ďalšie výhody návinových rýchlobežných brán:

 1. Fólie neobsahujú žiadne pevné časti, ktoré by sa mohli nárazom poškodiť alebo ohnúť a vyradiť tak z prevádzky alebo poškodiť dopravný prostriedok či materiál ako je to pri garážových bránach.
 2. Ich rýchly návin zabezpečuje veľkým halám menej úniku tepla von z budovy a tým znižuje dopad na energie.
 3. Fóliové brány je možné v rámci potreby vybaviť oknami alebo ozdobným sietivom. Tieto časti sa využívajú hlavne na presvetlenie miesta.
 4. V rámci bezpečnosti bývajú nainštalované aj ovládacie prvky ako sú pohybové radary, ťahové spínače, diaľkové ovládanie.
 5. Brány je možné použiť aj ako únikový východ.
 6. Špeciálne spevnenie vodiacich líšt umožňuje odolávať náporu silného vetra až do 160km/h, bez toho aby bola porušená funkčnosť vrát. Fólie neobsahujú žiadne pevné výstuhy, ktoré by sa mohli vetrom ohnúť alebo zlomiť.
 7. Kontinuálny a zároveň rýchly pohyb zabezpečuje invertorový motor, ktorý poskytuje vyšší výkon pri nízkej úrovni zvuku (230V,400V).
 8. Elektronika obsahuje klávesnicu s programami, tlačidlá Plug a Play a viacjazyčný displej.

Farebné prevedenie štandardné:

 1. červená RAL3002
 2. modrá RAL5010
 3. oranžová RAL2004
 4. sivá v odtieňoch od najbledšej po tú najtmavšiu  (RAL7035, RAL 7038, RAL 7037)
 5. biela RAL 9003
 6. zelená RAL 6018
 7. žltá RAL1003 alebo žltá RAL1021

Vyberte si z farebnej škály produktov, ktorú Vám ponúkame  CENOVÁ PONUKA

farebné kombinácie rýchlobežných bránOstatné možnosti fariebRýchlobežné fóliové brány

Exteriérexterierové rýchlobežné brányKonštrukcia a prevedenie exteriérových brán je podobné ako pri interiérových, avšak sú navrhnuté tak aby zdolávali ťažšie poveternostné podmienky
InteriérInteriérové rýchlobežné brányRýchlobežné fóliové brány do interiéru sú prispôsobené podmienkam tak aby vyhovovali náročným prevádzkam. Polyetylénová a nerezová konštrukcia a tesniace bezpečnostné zariadenia IP67 sú vhodné pre umývacie a dezinfekčné procesy v potravinárskom priemysle. Integrované bezpečnostné fotobunky alebo svetelné závory zaisťujú užívateľovi bezpečnú prevádzku tým, že zabraňujú náhodnému kontaktu s krytom dverí.
Pásové závesypásové závesy Flexibilné krídlové dvere tvorené pásovými závesmi s ručným alebo automatickým otváraním, na rozdelenie pracovných plôch v priemyselnom a komerčnom prostredí, ideálne pre distribúciu vo veľkom meradle.

 

Cena priemyselnej rýchlobežnej fóliovej brány

Ku každej rýchlobežnej fóliovej bráne je potrebné z hľadiska ceny pristupovať individuálne (rozmery, farba, typ, technické podmienky a podobne) - nedá sa presne definovať.
Ak máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku budeme radi ak nám zašlete dopyt CENOVÁ PONUKA

Pozrite si tiež našu ponuku rýchlobežných brán GLG, ktoré pre vás a váš priemysel dodávame a montujeme. Vyberte si z farebnej škály produktov.

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku brany@baneko.sk.

Alebo nás kontaktujte

 

© 2024 Baneko - všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA