Sekcionálna brána - montovaná PRE PRIEMYSEL | Baneko
Sledujte nás:  Facebook

Sekcionálna brána - montovaná PRE PRIEMYSEL

Dlhá životnosť, spoľahlivých mechanizmus a odolné vyhotovenie. To sú bezpochyby tie najdôležitejšie parametre priemyselných garážových brán. Priblížime vám, kedy sú vhodnou voľbou sekcionálne priemyselné brány, v čom spočívajú ich najväčšie výhody a ako dokážu obstáť aj v náročnej každodennej prevádzke.

Sekcionálne garážové brány patria vo všeobecnosti medzi najobľúbenejšie. Kraľujú segmentu bežných garážových brán na domáce použitie a nemenej obľúbené sú aj v priemyselnom segmente. Samozrejme, sekcionálne priemyselné brány sa od tých domácich vo viacerých smeroch odlišujú, aby mohli ešte lepšie spĺňať náročné požiadavky priemyselných a komerčných prevádzok.

Priemyselné sekcionálne brány si svoje uplatnenie nachádzajú pri celom rade objektov, spomenúť môžeme najmä haly, sklady, výrobné priestory alebo napríklad autoservisy. Veľkou výhodou tohto typu brán je, že sa dajú prispôsobiť prakticky akémukoľvek stavebnému otvoru, čím môžu slúžiť aj v rámci atypicky navrhnutých objektov.

Pre priemyselnú sekcionálnu bránu stačí minimum miesta
Problémom nie je spravidla ani nedostatok miesta za bránou, tým, že sekcionálne priemyselné brány sa otvárajú nahor a sú vybavené vodiacimi lištami tesne pod stropom, nevyžadujú si veľa okolitého miesta. Zdvih takejto brány je možné bez problémov prispôsobiť konkrétnym podmienkam, teda samotný zdvih môže byť šikmý, vertikálny a zvýšený.

Kontaktujte nás

© 2023 Baneko - všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA