Montáž brán | Baneko
Sledujte nás:  Facebook

Montáž brán

ako aj dovoz celého sortimentu je našou samozrejmosťou. U nás si bránu viete zakúpiť, vieme vám ju doviezť, taktiež osadiť a uviesť do chodu prostredníctvom automatických bránových pohonov. Montáž brán je veľmi špecifická a záleží od konkretného typu brány.

Pokiaľ hovoríme o montáži sekcionálných brán, tie sú montované do vnútra otvoru podľa zdvihu či už sa jedná o šikmý, vertikálny alebo zvýšený. Brány sa skladajú z panelov z trvanlivého plechu, torzných, guličkovaných pružin na min. 20 000 cyklov a konštrukcie, vyrobenej z pozinkovanej ocele.
Pri montáži dvojkrídlových dvier sa po obvode uchytí zárubňa a rám a na ňu sa osadia krídla. Po celom obvode sú 3 druhy tesnení.
Rolovacie brány sa montujú na vnútornú alebo vonkajšiu stranu alebo priamo v otvore budovy. Pancier sa osadí a navíja sa na navíjací hriadel, ktorý je umiestnený v hlinikovej skrinke (bubne).

Pri montáži vonkajších brán

resp. vstupných brán je montáž veľmi idividuálna a závisí od viacerých faktorov. Nie je však nič čo by sme nevedeli vyriešiť alebo namontovať.

Kontaktujte nás

Montáž vstupnej brány

 

Vyplniť dopytový formulár

© 2024 Baneko - všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA