Oceľové protipožiarné dvere cena | Baneko
Sledujte nás:  Facebook

Oceľové protipožiarne dvere a ich cena

Protipožiarní dvere sú silné, odolné a vhodné do vašich firemných priestorov. Označujú sa D1 či DP1 (EI30  - 30 min, EI60  - 60 min) čo v preklade znamená, že sú vyrobené z nehorľavých materiálov. Takýto typ dverí sa najčastejšie montuje do firemných prevádzok, do suterénov budov, do kotolni, na miesta kde sa skladuje horľavý materiál a podobne. Pri protipožiarných dverách extistuje ešte varianta nižšej odolnosti. Jedná sa o drevené protipožiarné dvere, ktorých odolnosť je rátaná na 30 až 45 minút. Samotná cena dverí je veľmi individuálna a záleží na konkrétnom type dverí, veľkosti otvoru a použitého materiálu.

Variatny protipožiarných dverí a s tým súvisiaca cena

Čo sa týka dizajnu, v dnešnej dobe je na výber viacero možností. Je teda len na vás či budú protipožiarné dvere sivé alebo červené, či budú atypické alebo typické. Taktiež je možnosť dizajnových dverí s okienkom ( kruh, štvorec, obdĺžnik a podobne).
Pri takýchto špecifických dverách je veľmi ťažko určiť knkrétnu cenu - cena je individuálna v závislosti od viacerých podmienok. Preto budeme radi ak nás budete kontaktovať osobne a prejdete si s vami všetky varianty a vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru.

Protipožiarné dvere Wisniowski


Dopytový formulár

© 2024 Baneko - všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA