Rampy | Baneko
Sledujte nás:  Facebook

Rampy

Parkovacie rampy respektíve cestné zábrany slúžia na zamedzenie prechodu nepovoleným vozidlám do priestoru. Parkovacie rampy sa skladajú z mechaniky a elektroniky uloženej v oceľovej "krabici" a ramena pripevneného k zadnej časti oceľovej krabice. Závora býva ukotvená a inštalovaná na betonovej podstave. Samotné rameno je možné externe odblokovať. Takýto typ ramp je vhodný do akejkoľvek prevádzky či už sa jedná o intenzívnu alebo menej náročnú prevádzku.

Jednoduchá inštalácia a možnosť rýchleho pripojenia pre prevádzku v režime protiľahlej závory vďaka synchronizačnej karte SIS. Znížená spotreba v pohotovostnom režime. Možnosť inštalácie fotobuniek FTCS vďaka výsuvnému systému, ktorý umožňuje dokonalú integráciu. Integrované blikajúce svetlo.

Rampy sú k dispozicií v ľavej aj pravej verzií.

Výber rampy 

U nás v Baneku máte možnosť výberu podľa konkrétnej dĺžky prejazdu. Máme pre vás cestnú závoru LADY s integrovanou riadiacou jednotkou, prijímačom, virtuálnym enkóderom a integrovanou nabíjacou kartou s prejazdom do 5 metro. Ďalej VE.650 pre prejazd do 6,5 metra a na záver EVA pre prejazd až do 7 metrov.

Rampy a nakladacia technika

cestná závora EVA

© 2024 Baneko - všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA