Samonosné brány | Baneko
Sledujte nás:  Facebook

Samonosné brány

sú vonkajšie brány zamedzujúce neoprávnený vstup vozidlám či osobám do areálu. Samonosné brány pozostávajú z brány pohybujúcej sa pozdĺžne dopredu alebo dozadu po oceľových koliečkach alebo na vodiacej lište. Vonkajšie brány sú silné a odolné voči nežiadúcim podmienkam montované s automatickými pohonmi pre uľahčenie otvárania a zatvárania. Ovládajú sa jednoducho cez diaľkové ovládanie alebo prostredníctvom SIM. Posuvná brána je vyrábana podľa požiadaviek zákazníka v závislosti od miesta montáže na mieru. Brány bývajú často ladené k oploteniu resp. majú rovnaký alebo podobný dizajn. Vhodné je bránu najskôr pozinkovať aby prežila čo najdlhšie.

Montáž samonosnej brány


Celá nosná časť brány je kotvená na betónový základ. Na tento základ sa ďalej montujú nosné vozíky. Pokračuje inštalácia vrchného vedenia a konkrétných dorazov. Vrchný doraz upevňuje a drží bránu v určitej rovine. Spodný doraz slúži ako ukončovacia časť postavenia brány. Ak sa na mieste nenachádza plot, kde by mohlo byť namontované vrchné vedenie pre bránu je možnosť nakotviť stĺpik (najlepšie pozink) a U-profil. Keď je brána nohodená môže sa nainštalovať pohon. Na spodnú časť brány sa nasadia hrebene, ktoré prechádzajú cez ozubené kolečko na motore a tým je uvedená brána do chodu.

Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku


Taktiež je možné uzavrieť vchod v dvoch variantach. Jedna časť (tá dlhšia) sa uzatvára pomocou samonosnej brány a druhá časť je krídlo (tá kratšia časť otvoru) - viď obrázok.

 

vonkajšia brána samonosná a krídlo

© 2024 Baneko - všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA